UCA2V330MHD
MFR.Part #
UCA2V330MHD
JLCPCB Part #
C1599112
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 20mm 300mA@120Hz 33uF 350V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS