UCA2V220MHD
MFR.Part #
UCA2V220MHD
JLCPCB Part #
C5110783
Package
Plugin,D12.5xL21.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 175mA@120Hz 21.5mm 22uF 350V 5mm ±20% 插件,D12.5xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS