UCA2G470MHD
MFR.Part #
UCA2G470MHD
JLCPCB Part #
C1590588
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 31.5mm 400V 47uF 7.5mm 840mA@100kHz ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS