UCA2G330MHD1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCA2G330MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589318
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 320mA@120Hz 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS