UCA2E470MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCA2E470MHD
JLCPCB Part #
C1598766
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 250V 25mm 360mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS