UCA2C470MHD
MFR.Part #
UCA2C470MHD
JLCPCB Part #
C1668248
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 160V 20mm 362.5mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS