UCA2C100MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCA2C100MPD1TD
JLCPCB Part #
C1661414
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10uF 125mA@120Hz 160V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS