UBY1V302MHL
MFR.Part #
UBY1V302MHL
JLCPCB Part #
C431486
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 3000hrs@125℃ 3000uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS