UBY1V182MHL1TO
MFR.Part #
UBY1V182MHL1TO
JLCPCB Part #
C1590050
Package
Plugin
Description
-40℃~+135℃ 12.5mm 1800uF 2.088A@120Hz 3000hrs@135℃ 33mΩ@100kHz 35V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS