UBY1V132MHL
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBY1V132MHL
JLCPCB Part #
C1599118
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1.656A@120Hz 12.5mm 1300uF 20mm 3000hrs@135℃ 35V 42mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS