UBY1K132MHL6
MFR.Part #
UBY1K132MHL6
JLCPCB Part #
C1593274
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+135℃ 1300uF 18mm 23mΩ@100kHz 3.132A@120Hz 3000hrs@135℃ 35.5mm 7.5mm 80V ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS