UBY1J561MHL1TO
MFR.Part #
UBY1J561MHL1TO
JLCPCB Part #
C1589327
Package
Plugin,D12.5xL26.5mm
Description
-40℃~+135℃ 1.26A@120Hz 12.5mm 26.5mm 3000hrs@135℃ 54mΩ@100kHz 560uF 5mm 63V ±20% Plugin,D12.5xL26.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS