UBY1H132MHL3
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBY1H132MHL3
JLCPCB Part #
C1601540
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1300uF 18mm 20mm 3.13A@100kHz 3000hrs@135℃ 38mΩ@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS