UBY1H112MHL
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBY1H112MHL
JLCPCB Part #
C1498202
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+135℃ 1.512A@120Hz 1100uF 12.5mm 3000hrs@135℃ 31.5mm 37mΩ@100kHz 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS