UBY1E822MHL
MFR.Part #
UBY1E822MHL
JLCPCB Part #
C1588569
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 22mΩ@100kHz 25V 3.47A@100kHz 3000hrs@135℃ 31.5mm 7.5mm 8200uF ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS