UBY1E432MHL1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBY1E432MHL1TN
JLCPCB Part #
C5110761
Package
Plugin,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2.4375A@120Hz 21.5mm 25V 3000hrs@135℃ 30mΩ@100kHz 4300uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS