UBX2V100MHL
MFR.Part #
UBX2V100MHL
JLCPCB Part #
C1582200
Package
Plugin
Description
-25℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10uF 12.5mm 120mA@120Hz 350V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS