UBX2A560MPL1TD
MFR.Part #
UBX2A560MPL1TD
JLCPCB Part #
C1665776
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100V 10mm 56uF 5mm 640mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS