UBX2A220MPL1TD
MFR.Part #
UBX2A220MPL1TD
JLCPCB Part #
C5110751
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100V 10mm 14mm 195mA@120Hz 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS