UBX2A101MHL
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBX2A101MHL
JLCPCB Part #
C1586545
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100V 100uF 12.5mm 25mm 5mm 950mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS