UBX1V220MPL
MFR.Part #
UBX1V220MPL
JLCPCB Part #
C1634203
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100mA@120Hz 10mm 12.5mm 22uF 35V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS