UBX1V102MHL
MFR.Part #
UBX1V102MHL
JLCPCB Part #
C1590155
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+150℃ 1.3A@100kHz 1000uF 18mm 2000hrs@150℃ 35V 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS