UBX1K560MPL1TD
MFR.Part #
UBX1K560MPL1TD
JLCPCB Part #
C1587516
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 345mA@120Hz 56uF 5mm 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS