UBX1H221MPL1TD
MFR.Part #
UBX1H221MPL1TD
JLCPCB Part #
C5110746
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 21.5mm 220uF 320mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS