UBX1E101MPL
MFR.Part #
UBX1E101MPL
JLCPCB Part #
C5110743
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100uF 10mm 125mA@120Hz 14mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS