UBX1C331MPL
MFR.Part #
UBX1C331MPL
JLCPCB Part #
C1598742
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 16V 200mA@120Hz 330uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS