UBX1C221MPL
MFR.Part #
UBX1C221MPL
JLCPCB Part #
C1588120
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 150mA@120Hz 16V 16mm 220uF 5mm ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS