UBW2A330MPD
MFR.Part #
UBW2A330MPD
JLCPCB Part #
C1598233
Description
-55℃~+135℃ 100V 10mm 2000hrs@135℃ 240mA@120Hz 33uF 5mm 800mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS