UBW2A221MPD
MFR.Part #
UBW2A221MPD
JLCPCB Part #
C1498606
Description
-55℃~+135℃ 1.5A@100kHz 100V 16mm 220uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS