UBW2A221MHD1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBW2A221MHD1TN
JLCPCB Part #
C1582475
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 100V 110mΩ 16mm 220uF 3000hrs@135℃ 7.5mm 750mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS