UBW1V101MPD
MFR.Part #
UBW1V101MPD
JLCPCB Part #
C1668425
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+135℃ 100uF 10mm 12.5mm 150mΩ 2000hrs@135℃ 310mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS