UBW1J470MPD1TD
MFR.Part #
UBW1J470MPD1TD
JLCPCB Part #
C5110736
Package
Plugin,D10xL14.5mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 14.5mm 2000hrs@135℃ 265mA@120Hz 47uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS