UBW1J331MHD
MFR.Part #
UBW1J331MHD
JLCPCB Part #
C1587617
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+135℃ 1.29A@100kHz 12.5mm 25mm 3000hrs@135℃ 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS