UBW1H4R7MPD1TD
MFR.Part #
UBW1H4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589694
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 1.15Ω 1000hrs@135℃ 3.5mm 4.7uF 42.5mA@120Hz 50V 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS