UBW1H471MPD
MFR.Part #
UBW1H471MPD
JLCPCB Part #
C1498514
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 1.65A@100kHz 12.5mm 470uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS