UBW1H471MHD1TO
MFR.Part #
UBW1H471MHD1TO
JLCPCB Part #
C1669020
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 12.5mm 3000hrs@135℃ 470uF 50V 55mΩ 5mm 825mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS