UBW1H331MPD
MFR.Part #
UBW1H331MPD
JLCPCB Part #
C1600442
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 1.33A@100kHz 12.5mm 330uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS