UBW1H101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBW1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589339
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 12.5mm 50V ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS