UBW1E471MPD1TD
MFR.Part #
UBW1E471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589725
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 1.1A@100kHz 10mm 2000hrs@135℃ 25V 470uF 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS