UBW1C471MPD
MFR.Part #
UBW1C471MPD
JLCPCB Part #
C1587868
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 16V 16mm 2000hrs@135℃ 470uF 472.5mA@120Hz 5mm 75mΩ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS