UBW1C331MPD
MFR.Part #
UBW1C331MPD
JLCPCB Part #
C1668427
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+135℃ 100mΩ 10mm 12.5mm 16V 2000hrs@135℃ 330uF 340mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS