UBW1C222MHD1TN
MFR.Part #
UBW1C222MHD1TN
JLCPCB Part #
C5110727
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+135℃ 1.541A@120Hz 16V 16mm 2200uF 27mm 3000hrs@135℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS