UBW1C221MPD
MFR.Part #
UBW1C221MPD
JLCPCB Part #
C1668426
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 12.5mm 16V 2000hrs@135℃ 220uF 5mm 620mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS