UBW1C102MHD1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBW1C102MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589304
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 1.49A@100kHz 1000uF 12.5mm 16V 3000hrs@135℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS