UBW1A471MPD1TD
MFR.Part #
UBW1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1664810
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 100mΩ 10V 10mm 2000hrs@135℃ 340mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS