UBW1A221MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBW1A221MPD
JLCPCB Part #
C5110724
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+135℃ 1000hrs@135℃ 10V 13.5mm 170mA@120Hz 220uF 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS