UBT2W100MHD
MFR.Part #
UBT2W100MHD
JLCPCB Part #
C1498209
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+125℃ 10uF 12.5mm 2000hrs@125℃ 20mm 450V 5mm 86mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS