UBT2G470MHD
MFR.Part #
UBT2G470MHD
JLCPCB Part #
C4155578
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-25℃~+125℃ 16mm 2000hrs@125℃ 243mA@120Hz 33.5mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS