UBT2D680MHD
MFR.Part #
UBT2D680MHD
JLCPCB Part #
C1600336
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 2000hrs@125℃ 200V 20mm 250mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS