UBT2C101MHD8TN
MFR.Part #
UBT2C101MHD8TN
JLCPCB Part #
C2166843
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100uF 160V 16mm 2000hrs@125℃ 329mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS